притвор

Пронајдени се 34 резултати на тема „притвор“
Хроника

Падна дилер на дрога во Скопје: 35 годишен маж во притвор, во неговиот дом пронајдени големи количини на дрога (ФОТО ГАЛЕРИЈА)

Секторот за внатрешни работи Скопје, Единица за недозволена трговија, до Основното јавно обвинителство Скопје поднесе кривичнa пријавa...