Познати

Познати

Се огласи поранешната девојка на Џастин: Ја предупредував Анистон за него, не ме послуша, па сега се разведуваат

Актерите Џенифер Анистон и Џастин Теру се разделуваат по две и пол години брак. – Одлуката е взаемна и постигната со многу љубов кон...
Познати

Се шпекулира дека се разведуваат, а тие живеат во семејна идила: Шакира и Пике уживаат со синовите (ФОТО)

Мега популарните пејачка и фудбалер, Шакира и Пике, ги побиваат сите шпекулации дека се разделуваат. Славниот пар со двете синчиња уживаше...
Познати

Познатиот актер е 38 години постар од сопругата: Изгледаат одлично, но ги разлутуваат критичарите (ФОТО)

Успехот во актерството на Патрик Стјуард е надалеку познат, баш како и неговиот љубовен живот. Зад себе има два брака од медиумите наречени...