Познати

Познати

Мароканскиот крал се занесе пред Меланија- урнебесот следува кога ќе ја видите реакцијата на нејзиниот сопруг Трамп (ВИДЕО)

Свечената церемонија во Париз по повод одбележувањето на 100 годишнината од завршувањето на Првата светска војна го одбележа еден урнебесен...
Познати

Детали за смртта на српската манекенка: Се обесила со ремен, а само неколку дена претходно снимала реклама со Роналдињо (ФОТО)

Српската манекенка и водителка Марија Ќурчиќ, која вчера си го одзеде животот на возраст од 26 години, пред неколку дена снимаше реклама...
Познати

Нејзините гради ги прогласија за најубави во Серија А: Водителката објави фотографија од џакузи, а од погледот ќе ви се заврти во умот

Водителката на Серија А, Дилета Леота имаше слободна недела која ја искористи за одмор во спа центар. Таа на својот Инстаграм профил...
Познати

Ќе се наежите од глетката: Луксузниот дом на актерот пеплосан до темел, а од еден детаљ ќе ви надојдат солзи на очите (ФОТО)

Додека се уште беснеат пожарите во Калифорнија, а бројот на загинати расте холивудските ѕвезди секојдневно објавуваат страши фотографии...
Познати

„Го оставивте детето да ми умре, а Дарко Лазиќ е важен бидејќи е познат“ – статус на револтирана мајка ја крена Србија на нозе

Мајката на две годишната Наѓа Петровиќ од Крагујевац која почина во април годинава, откако била заразена од морбили бидејќи докторите...
Познати

Сте се запрашале ли што прават понежните половини на светските лидери додека тие водат сериозни разговори (ФОТО)

Додека францускиот претседател Емануел Макрон има работен ручек со светските лидери, неговата сопруга Брижит Макрон ги угостува 40-те...
Познати

Таа е помлада 20 години од него- Сопругата на чешкиот премиер користи Инстаграм и обожува да се слика со градите на мегдан

За време на свечената церемонија по повод крајот на првата светска војна чии домаќини беа Емануел и Брижит Макрон присутни беа безброј...
Познати

Цеца целосно го промени имиџот, а поради провидната кошула никој не го симнуваше погледот од нејзините гради (ФОТО)

Познатата балканска мега ѕвезда Цеца Ражнатовиќ вчера имаше настап во Виена, а фановите ги почести со својата најнова трансформација...
Познати

Никогаш не вели никогаш: Момците дочекаа Ана Ивановиќ да се соблече потполно гола во базен- подгответе се за оваа глетка (ВИДЕО+18)

Поранешната српска тенисерка која на светот му е добро позната овој пад се надмина себе си иако тоа никој не го очекуваше. Имено иако...
Познати

Кога се заедно Твитер гори: Колинда и Макрон повторно се сретнаа на дожд, а од нејзините високи потпетици ќе се смеете со солзи (ФОТО)

По повод одбележувањето на 100 годишнината од крајот на првата светска војна францускиот претседател Емануел Макрон и неговата сопруга...
Познати

Победи на „Ѕвездите на гранд“ па исчезна, а причината ќе ве остави без зборови- времето им го посветува само на нив две (ФОТО)

Алекса Перовиќ кој на македонската јавност и стана познат по учеството на музичките шоу- а „Х- фактор“ и „Ѕвездите на гранд“  неодамна...