Скопје јсп

ФОТО: Автобус на ЈСП се качи на жардињера пред Мавровка, за малку не се превртел

ФОТО: Автобус на ЈСП се качи на жардињера пред Мавровка, за малку не се превртел

Инцидент на автобус на ЈСП пред Мaвровка во Скопје.

Автобусот се качил на заштитната ограда и според очевидците за малку не се превртел.

Shilo Magazine Шило Магазин

Засега не е позната причината за несреќата и дали има повредени.

Полицијата е на терен и врши увид, а повеќе информации најавија за подоцна.

To top