автобус

Пронајдени се 147 резултати на тема „автобус“
Скопје

Празнично разочарување за корисниците на ЈСП- Автобус се расипа среде партизанска, патниците извисени на +30 степени (ФОТО)

Во моментов повторно се расипа автобус на ЈСП и покрај тоа што КУРИР утрово објави вест за честото расипување на автобусите во летниот...
Занимливости

Бесплатниот превоз на пензионерите им донесе бесплатен концерт на патниците: „Подрум одам мајче“директно од ЈСП 65-б (ХИТ ВИДЕО)

На социјалната мрежа Твитер се појави видео на кое се гледа како пензионерите во автобус на ЈСП со бројот 65-б, пеат стара народна македонска...
Познати

Прва прошетка во парк на водителката на која автобус и ја откина раката- од глетката ќе заплачат и најсилните (ФОТО)

Српската водителка Деа Ѓурѓевиќ на која автобус и ја откина раката во моментов се наоѓа во клиничкиот центар во Белград каде успешно...
Занимливости

Шокантна снимка од Лондон го згрози светот: Побеснета мајка пред очите на своите деца турна друга жена под автобус (ВИДЕО)

Полицијата речиси година дена се обидува да го реши случајот со напад во Лондон, а сега е објавена снимка и се бараат информации за напаѓачката. На...
Познати

Водителката која сите ја паметите заборави да облече пантолани во градски автобус: „Пантолани заборави, но на време се качив“ (ФОТО)

Водителката Николина Пишек која се прослави преку водењето на реалното музичко шоу „Операција Триумф“ ги остави фановите во неверување...