Хроника Гази Баба

Жена нападната од сопругот во домот на нејзините родители

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Жена нападната од сопругот во домот на нејзините родители

На 06.02.2024 во 23:30 часот во СВР Скопје, 35-годишна жена од Скопје пријавила дека во домот на нејзините родители на подрачјето на Гази Баба во Скопје била физички нападната од нејзиниот сопруг С.С..

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

To top