Хроника Кисела Вода

Старец нападнат од младиот сосед

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

Старец нападнат од младиот сосед

Денеска (09.02.2024) во 01:00 часот во СВР Скопје Д.Л.(76) од Скопје пријавил дека на подрачјето на Кисела Вода бил физички нападнат од негов сосед Ж.И.(35) од Скопје.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

To top