Хроника Гази Баба

Скопјанец нападнат од сограѓанин

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок. 

Скопјанец нападнат од сограѓанин

На 06.02.2024 во 11:30 часот во СВР Скопје, Г.С.(40) од Скопје пријавил дека на подрачјето на Гази Баба, по претходна расправија, бил физички нападнат од А.Н.(35) од Скопје.

По целосно документирање на случајот ќе следува соодветен поднесок.

To top