Хроника СВР Охрид

Охриѓанец си ја нападнал сопругата, полицијата го приведе

Според полицијата, тој претходно во семејниот дом физички ја нападнал неговата сопруга.

Охриѓанец си ја нападнал сопругата, полицијата го приведе

На 13.02.2024 во 20:10 часот во Охрид, полициски службеници од СВР Охрид го лишија од слобода З.Д.(43) од Охрид.

Според полицијата, тој претходно во семејниот дом физички ја нападнал неговата сопруга.

To top