Хроника Тетово

Маж претепан од својот брат

На 16.09.2023, пријавениот физички го нападнал неговиот брат, при што употребил и тврд предмет и му нанел повреди.

Маж претепан од својот брат

СВР Тетово поднесе кривична пријава против Н.Р.(36) од Тетово поради постоење основи на сомнение за сторено кривично дело „насилство“.

На 16.09.2023, пријавениот физички го нападнал неговиот брат, при што употребил и тврд предмет и му нанел повреди.

To top