брат

Пронајдени се 38 резултати на тема „брат“
Вести

Таравари: Со автомобилот на братот на заменик директор на финансиска полиција се распродаваа наркотици во Тетово

Новиот заменик директор на финансиска полиција, по професија е борач, а пред неколку месеци со колата на неговиот брат, кој е инспектор...
Познати

Братот на Дара со кого е скарана влегува во реално шоу- пејачката во паника бидејќи се закани дека ќе ги открие овие валкани тајни

Големото финале на „Задруга 2“ е закажано за во сабота на 6 јули, додека кастинзите и преговорите за „Задруга 3“ веќе траат. Неколку...
Познати

Кога ќе слушнете како пее се ќе ви стане јасно- Даниел Кајмакоски го покажа помалиот брат кој е копија на пејачот (ФОТО+ВИДЕО)

Популарниот пејач Даниел Кајмакоски периодов е доста активен со настапи во регионот, а со тоа се почесто е редовен и на социјалните...
Познати

Уапсен братот на Сека Алексиќ- кога ќе дознаете во која позната мафија од регионот членува и како се заканува ќе се стресете (ФОТО)

Родениот брат на пејачката Сека Алексиќ, Надџад Рамиќ (41) е уапсен вчера поради сомнеж дека се обидел да изнуди 2.000 евра од сопственик...
Познати

Братот на Жељко Јоксимовиќ исто така е познат во јавноста, а неговата сопруга е копија на Јована Јоксимовиќ (ФОТО)

Пејачот Жељко Јоксимовиќ им е добро познат на сите, но неговиот брат иако е исто така познат во Србија не се експонира во јавноста и ретко...
Познати

Не беше на свадба кај братот поради неговата сопруга: Кога ќе видите што и подари Емина за роденден на својата снаа се ќе ви стане јасно

Иако на големо српските медиуми шпекулираа дека пејачката Емина Јаховиќ не зборува со својата снаа за брат на која не и беше ниту на...
Познати

Нема шанси да го познаете: И тој е фудбалер, но води мирен живот- ова е братот на Огнен Врањеш кој има поразличен имиџ (ФОТО)

Откако стана славен по секс скандалот со пејачката Јелена Карлеуша медиумите не го оставаат на мира фудбалерот Огнен Врањеш. Од моментот...
Познати

Братот на легендарната југословенска актерка Сека Саблиќ уапсен на Куба поради грозоморен чин- еве што им правел на малолетнички (ФОТО)

Братот на легендарната југословенска актерка Јелисавета Сека Саблиќ е уапсен во Куба поради организација на проституција, заведување...
Познати

Копија на пејачот: Ова е братот на Здравко Чолиќ кој далеку од очите на јавноста се занимава со интересен бизнис (ФОТО)

Легендарниот балкански пејач Здравко Чолиќ е еден од најпознатите пејачи низ целиот регион, а семејството успешно го крие од очите...