Хроника СВР Скопје

Маж претепан од неколку лица на паркинг

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Маж претепан од неколку лица на паркинг

На 20.05.2024 во 17:35 часот во СВР Скопје, Д.Ц.Т. од Скопје пријавила дека на паркинг простор на подрачјето на Бит Пазар, по претходно недоразбирање во сообраќајот, нејзиниот сопруг М.Т.(50) бил физички нападнат од неколку лица.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

To top