свр скопје

Пронајдени се 278 резултати на тема „свр скопје“
Хроника

Драма на Клиника: Неколку лица се однесувале агресивно и им се заканувале на вработените во Ургентен центар

Во СВР Скопје вчера во 18:12 часот вработена во Ургентен центар – Неврологија при Комплексот клиники „Мајка Тереза“ пријавила нарушување...
Вести

Скопската полиција упадна во селото Грчец: Од ова ли се плашеше СДСМ кога беше против именувањето на Ставревски?

Дали акциите на СВР Скопје против мафијата беа главната причина поради која именувањето на Ристо Ставревски за началник на СВР Скопје...