Хроника СВР Штип

Малолетник нападнат во Штип

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Малолетник нападнат во Штип

На 20.04.2024 во 15:30 часот во СВР Штип, С.С.(47) од Штип пријавил дека околу 14:30 часот на ул.„Сремски фронт“ во Штип неговиот малолетен син бил физички нападнат од Ј.А. од Штип.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Најнови вести од Хроника

To top