Хроника СВР Скопје

Малолетник нападнат во Аеродром

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Малолетник нападнат во Аеродром

На 12.06.2024 во 22:15 часот во СВР Скопје, Ј.Д.(46) од Скопје пријавил дека околу 20:35 часот на подрачјето на општина Аеродром во Скопје неговиот малолетен син бил физички нападнат од тројца малолетници.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

To top