Хроника СВР Скопје

Малолетници истепале врсник

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Малолетници истепале врсник

На 28.02.2024 во 18:30 часот во СВР Скопје, А.Д.Ј.(48) од Скопје пријавила дека околу 12:30 часот на подрачјето на Центар нејзиниот малолетен син бил физички нападнат од неколку малолетници.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

To top