Хроника СВР Скопје

77-годишен маж нападнат од својот син

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

77-годишен маж нападнат од својот син

На 09.04.2024 во 11:30 часот во СВР Скопје 77-годишен маж пријавил дека на 06.04.2024 околу 15:00 часот во домот на подрачјето на Чаир бил физички нападнат од својот син С.К.(52) од Скопје.

Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

To top