затвореници

Пронајдени се 54 резултати на тема „затвореници“
Хроника

Двајца затвореници измамиле охриѓанец – му ги земале податоците и извадиле брзи кредити – од сумата ќе ви се помати умот

СВР Охрид поднесе кривична пријава против П.С.(30) од Штип и П.Т.(41) од Свети Николе, поради постоење основи на сомнение за сторено кривично...