загинати

Пронајдени се 331 резултати на тема „загинати“
Познати

ЅВЕЗДАТА НА ТУРСКИТЕ СЕРИИ УНИШТЕН ОД БОЛКА – во терористичкиот напад во Истанбул загинале неговата сопруга и ќерка (ФОТО)

Ѕвездата на турските серии e уништен од болка. Во нaпaдот што се случи вчера во Истанбул животот го загубија 6 лица, меѓу кои сопругата...