тинејџери

Пронајдени се 9 резултати на тема „тинејџери“
Занимливости

Деца украле трактор, но тоа им било малку- со него стигнале до аеродромот и украле авион: Ова е полициската казна за нив!

Двајца малолетници се уапсени откако претходно украле авион од локалниот спортски аеродром. Тинејџерите на возраст од 14 и 15 години...
Вести

Италијански тинејџери жив запалиле Мароканец: Нивното оправдување ги шокирало дури и најискусните полицајци (ФОТО+ВИДЕО)

Италијанската полиција означи тинејџери од 13 и 17 години како главни осомничени во убиство на бездомник Маронакец кој е жив запален...