тепање

Пронајдени се 43 резултати на тема „тепање“
Скопје

Костовски до Царовска, ЈО и МВР: Покренете постапка за отказ и кривична одговорност на наставникот тепач, ако институциите молчат по преземањето на функцијата градоначалник ќе ги искористам сите законски средства за санкционирање

Пратеникот и идниот градоначалник на Општина Бутел, Дарко Костовски се огласи на социјалните мрежи откако во јавноста се појави видео...
Вести

ВИДЕО: Полицајци брутално претепуваат човек на улица, Заев, Маричиќ, Спасовски вака ли изгледа правдата која ја ветивте?!

На социјалната мрежа Фејсбук осамна видео во кое се гледа како полициски службеници брутално претепуваат човек на улица. РОМИТЕ НЕ...