стан

Пронајдени се 88 резултати на тема „стан“
Вести

Македонските граѓани не можат да си дозволат свој дом: До стан во Скопје со цела заработувачка од 10 до 17 години – еве какви се цените во другите градови

Само еден метар квадратен станбена површина на периферијата на главниот град чини две просечни плати, а над три плати треба да се одвојат...
Познати

Свртете во луксузниот стан на Шерифовиќ вреден 200 илјади евра – особено спалната соба е вистинска бајка, еве кои и се први соседи (ФОТО)

Пејачката Марија Шерифовиќ е сопственичка на неколку недвижности во родната земја, а најголемо време го поминува во својот стан во...
Занимливости

Сакате куче а склони сте на алергии? Ова се раси на кучиња кои може да ги чувате во стан – нивното крзно е посебни

Кучињата можат да бидат навистина прекрасен додаток на семејството, кој несомнено неизмерно ќе го збогати. Има стотици различни раси...
Познати

Српски инфлуенсер бара пари од следбениците на Инстаграм за стан – еве колку му плаќаат: „Не престанувам да се потам“

Популарниот српски инфлуенсер Владимир Звекиќ, попознат како „Веселеен“, отворил посебна сметка и ги поканил своите следбеници да...
Познати

„Сите мои деца ги обезбедив“ – еве каков подарок добиле младенците од свекорот, а кога ќе дознаете колку чинела свадбата ќе ви се заврти во умот

Пејачот Аца Лукас го ожени синот Лазар, а по се изгледа сакал тој ден на неговиот наследник да му биде еден од најубавите, па за тоа не...
Познати

Катерина Грујиќ добила стан вреден над 400 илјади евра: Пејачката веќе го избрала намештајот, се блеска од луксуз! (ФОТО)

Марко Гебљиќ на сопругата Катерина Грујиќ и купил стан вреден 408 илјади евра! Пејачката веднаш се пофали на Инстаграм дека станала сопственичка...
Познати

Ѕирнете во станот на Анастасија вреден 750 илјади евра – ќерката на Цеца во него живее со момчето, откри и кога ќе се венчаат (ФОТО)

Младата музичка ѕвезда Анастасија Ражњатовиќ на Инстаграм објави како изгледа едно нејзино утро, но и дел од станот во Дорќол каде живее...