стан

Пронајдени се 62 резултати на тема „стан“
Познати

Поранешниот сопруг Дарко Лазиќ може да сонува за неговото богатство: Еве што и купи свршеникот на Ана Севиќ (ФОТО)

Фолк пејачката Ана Севиќ и нејзиниот свршеник Даниел Недељковиќ купиле стан од 290.000 евра, пишуваат српските меидуми. Парот купил четирисобен...
Вести

Трипати повисок данок на имот ќе се плаќа за втор стан, куќа во која не се живее или деловен простор што не се користи

За втор стан, за куќа во која не се живее, или за деловен простор што не се користи, данокот на имот треба да биде поголем за трипати во...
Познати

Елитна локација со посебно барање: Душко Тошиќ фрли 300 илјади евра за стан само поради овој поглед кој го нема ниту Цеца ниту Брена

Сопругот на Јелена Карлеуша, Душко Тошиќ станал сопственик на нова зграда во близина на храмот Свети Сава во Белград. За овој стан Душко...
Комерцијални објави

Доделена главната премија – стан на Водно: Битолчанец победник на Типстер купот на Спорт Лајф

Типстер купот на Sport Life му донесе стан на Водно на играч од Битола. Денес, клучевите од оваа главна премија му беа врачени на младиот Дејан...
Познати

Ги прекрсти нозете и позираше во дел од станот вреден 300 илјади евра- наместо во неа фановите гледаа во овие луксузни детали (ФОТО)

Српската пејачка Ана Сервиќ која од првиот ден се придржуваше до правилата на вонредната состојба, а сега покажа и каде ужива за време...