силикони

Пронајдени се 34 резултати на тема „силикони“
Познати

Ќе ве хипнотизира: Кија Коцкар позираше само по чипкаст градник на себе, фановите се уверени дека таа има нови џиновски силикони (ФОТО)

Пејачката Кија Коцкар со својата нова објава на Инстаграм буквално направи вистински бум, особено поради деколтето за кое зборуваат...
Познати

Сите ставаат силикони, таа ги отстранува: Славната пејачка направи радикална промена, ни трага од бујното деколте (ФОТО)

Пејачката Тина Ивановиќ не крие дека во младоста отишла под нож за да има бујно деколте, но сега се одлучи за радикална промена. Имено,...
Познати

Погледот во нејзините силикони ќе ве хипнотизира – Дара Бубамара дефинитивно не користи фотошоп, „доволно“ и се џиновски (ФОТО)

Популарната српска пејачка Дара Бубамара не престанува да провоцира. Таа овој пат повторно замина на одмор во Дубаи иако веќе беше таму...
Познати

Српските пејачки си ги мереа градите: Едната на другата и ја пикна раката во деколтето па ја фаќаше страсно, мажите имаа што да видат (ВИДЕО)

Милица Тодоровиќ и Теодора Џехверовиќ вчера гостуваа во шоуто на Огњен Амиџиќ, па направија вистинско шоу, веднаш откако започна емисијата. Имено,...
Познати

Од природни убавици станаа силиконски кукли: Сестрите ги запознавме во „Големиот брат“, а едната освои македонско срце

Барбара и Тина Шегетин се прославија за време на „Големиот брат“ пред седум години. Барбара во тоа време веќе беше силиконска убавица,...
Познати

Претера со фотошопот: Луна ги сликаше силиконите кои и се поголеми од главата, за фановите иако нереални не можат да ги изнагледаат

Пејачката Луна Џогани овие денови по запросувањето е на заслужен одмор во Турција заедно со својот свршеник. Таа секојдневно ги изненадува...
Познати

Ги зумираше силиконите во минијатурно бикини- од кадарот ќе се препотите, а од тоа што беше зад неа фановите се згрозија (ФОТО)

Младата пејачка Луна Џогани по запросувањето замина на летување со своето момче Марко Миљковиќ. Парот е во Турција каде ужива на песочните...
Познати

Откако си ги зголеми градите си ги нарече „млекарки“- Луна Џогани пред милиони гледачи откри со што располага кога ќе се соблече (ФОТО)

Ќерката на Анабела Атијас која исто така ја започна својата музичка кариера никако да престане да провоцира и тоа пред малите екрани. Победничката...
Познати

Откако ја видоа г*ла ја споредија со „даска“, а вложи толку пари во нејзините силикони- вака изгледа Луна Џогани после туширање

Луна Џогани повторно го привлекува своето внимание во реалното шоу „Задруга 2“. Имено таа откако се тушираше заедно со нејзиното момче...
Познати

Откако ги вгради силиконите помина низ пекол: Мајка и и момчето ја хранеле и бањале, а сега Луна откри дека сакала да го направи и ова!

Младата пејачка Луна Џогани неодамна вгради силикони на себе, а со тоа го привлече целото внимание во јавноста. Луна го привлече целото...
Познати

Анабела откри детали за Луна откако стави силикони- спие со неа и ја пресоблекува, тоа што го прават во тоалетот е доказ за вистински пекол

Победничката на реалното шоу „Задруга 2“ Луна Џогани пред пет дена вгради силикони на себе, а вчера се појави за прв пат во јавноста...
Познати

Ќерката на Анабела ги покажа новите силикони- сакаше да и бидат како крушки, а од резултатот нема да им поверувате на очите (ФОТО)

Младата пејачка Луна Џогани долго сонуваше да има совршени големи гради, па пред само една недела се одлучи да си вгради силикони, а...