Познати

„ЗАСПАВ НА СОНЦЕТО“: Старлетата ја крена маичката после плажа, па покажа како и изгореле градите – следбениците подзинаа, а Инстаграм не гледа ништо спорно (ФОТО+18)

„ЗАСПАВ НА СОНЦЕТО“: Старлетата ја крена маичката после плажа, па покажа како и изгореле градите – следбениците подзинаа, а Инстаграм не гледа ништо спорно (ФОТО+18)

Српската старлета Станија Добројевиќ им се пожали на следбениците на Инстаграм дека заспала под сонцето на плажа во Мајами и изгорела.

Таа по враќањето во луксузниот стан каде живее покажа како телото и изгорело, па ја крена маичката и ги остави подзинати фановите.

-Заспав на сонце, напиша Станија покажувајќи ги градите во целост.

Инаку таа неодамна доби на подарок „Порше“ од своето момче за 39-от роденден.

To top