рак

Пронајдени се 114 резултати на тема „рак“
Хороскоп

ОВИЕ 4 ЗНАЦИ ЌЕ ДОЖИВЕАТ НЕВЕРОЈАТЕН ПРЕСВРТ! Младата Месечина во Рак за некои ќе ги „помеша“ конците, проверете дали и вие сте мета на „ударот“

Утре наутро во 4 часот и 52 минути пристигнува важен астролошки настан, а тоа е влегувањето на младата Месечина во водениот знак Рак. Оваа...
Познати

СКРШЕНА ОД БОЛКА СЕ ОГЛАСИ ДОЦНА ВО НОЌТА – боли, боли, боли, македонската водителка потресно се прости од својата ќерка која почина

Мојот ангел ми одлета, напиша пејачката Јулија на својот Фејсбук профил простувајки се од нејзината ќерка андријана, која утрово ја...
Познати

Нејзиниот син преку Фејсбук веќе им кажал на сите дека таа има рак – српската пејачка купува гробно место, раскажа за пеколот (ФОТО)

Злата Петровиќ е една од пејачките која оставила неизмерен траг зад себе на музичката сцена во регионот, особено во Србија. Таа со години...
Познати

Ќе роните солзи откако ќе ги видите овие фотографии на славната актерка која се бори со ракот – сакам да им доловам на луѓето како изгледа пеколот

Актерката Шенон Доерти, повторно зборуваше за својата борба со ракот на дојката и покажа како изгледа без коса. Ѕвездата од серијата...
Хороскоп

Тешко се соочуваат со проблемите, но знаат силно да сакаат – жените во овој хороскопски знак се посебни

Дамите во овој хороскопскиот знак често пати немаат сила да се соочат со животот и проблемите кои тој со себе ги носи. Веројатно претпоставувате...