рада манојловиќ

Пронајдени се 28 резултати на тема „рада манојловиќ“
Познати

Српска пејачка доживеала напад на паника поради Кинези во авионот- кога ќе дознаете како се штитела од коронавирусот сѐ ќе ви стане јасно

Не е тајна дека српската пејачка Рада Манојловиќ речиси секој викенд го поминува во авион и на аеродром бидејќи има настапи на секаде...
Познати

Вложува брдо пари во родното село- кога ќе дознаете што ќе гради Рада Манојловиќ и вас ова прво ќе ви падне на памет (ФОТО)

Пејачката Рада Манојловиќ (34) издвоила 15 илјади евра за реновирање на родната куќа во српското село Четереж. Имено пејачката пред три...
Познати

Овие зборови ќе бидат лекција за многумина: Рада Манојловиќ ја откри опасната зависност која ја прогонувала со години

Пејачката Рада Манојловиќ веќе неколку години е позната по тоа дека прави одлични забави заедно со нејзиното момче Харис Берковиќ. Таа...
Познати

Рада Манјловиќ депортирана од Швајцарија: Оваа грешка може на секој Македонец да му се случи, но пејачката ја чинеше скапо!

Радмила Манјловиќ вчера доживеала огромна непријатност. Како што пишуваат српските медиуми, таа во Швајцарија била задржана повеќе...
Познати

Сакаше да ја напумпа гумата, па не можеше да избегне да не го покаже задникот- Рада Манојловиќ нема среќа со папараците (ФОТО+18)

Пејачката Рада Манојловиќ нема среќа во кратките комбинации, а папараците се почесто ја фотографира нејзината долна облека. Некои би...
Познати

15 тажни години без мама: Рада Манојловиќ објави од кого ја наследила убавината, а овие нејзини зборови ќе ве расплачат (ФОТО)

Српската пејачка Рада Манојловиќ имала само 19 години кога останала без својата мајка Мирјана. Мирјана на која Рада неодоливо потсетува...
Познати

НЕМА ДА ВИ СЕ ВЕРУВА ЗА КОЈА ДИВА СТАНУВА ЗБОР: Уште како тинејџерка имаше стил, а денеска е најзгодната пејачка (ФОТО)

Уште како тинејџерка сакаше да позира пред објективот на камерата, а денеска е една од најзгодните пејачки во регионот која жари и пали...
Познати

Рада Манојловиќ со години се колнеше во природниот изглед, а сега од силиконите не се препознава- пејачката го промени личниот опис

Српската пејачка Рада Манојловиќ е првата естрадна ѕвезда која јавно во минатото со години говореше дека го сака природниот изглед...
Познати

По постапките на светските ѕвезди- Рада Манојловиќ наместо гласот фрли брдо пари за да го осигура овој дел од телото по кое мажите лудуваат

Атрактивната пејачка Рада Манојловиќ важи за една од најзгодните естрадни ѕвезди во соседството. Многу коментираат дека времето за...
Познати

Таа е единствена на естрадата која нема ставено силикони: Рада Манојловиќ ги стисна градите во џиновското деколте (ФОТО)

Јавноста со години е навикната да ги гледа естрадните ѕвезди во регионот со силикони на себе, па така веќе публиката се навикна да ужива...
Познати

Сите погледи беа насочени во нивните длабоки деколтиња : Сите ја знаете Рада, a ова е нејзината сестра со која неверојатно си личат

Српската пејачка Радмила Манојловиќ во јавноста збоува често за својата сестра Марија, а сега ги изненади своите фанови со заедничка...
Познати

На Рада Манојловиќ ќе и испаднеа градите од градникот- по интервенцијата таа умешно се насмеа пред камерите (ВИДЕО)

На едно снимање на новогодишна емисија познатата српска пејачка Рада Манојловиќ дојде во провокативно издание со што предизвика вистински...
Познати

Братот на Рада Манојловиќ откри: Еднаш во три години се гледам со сестра ми, а еве што му порача на нејзиното момче Харис (ФОТО)

Пејачот Ненад Манојловиќ призна дека ретко се гледа со неговата сестра и тоа еднаш во три години, но дека има добро мислење за нејзиното...