проблеми

Пронајдени се 29 резултати на тема „проблеми“
Технологија

Се огласи Епл за бизарната грешка кај камерата на новиот модел Ајфон 14 – еве кога да се очекува поправањето на проблемот (ВИДЕО)

Епл конечно проговори за бизарната грешка. Епл рече дека корисниците може да очекуваат проблемот со нивните камери во апликацијата...
Вести

Мисајловски: Договорот со Бугарија е коренот на сите проблеми, народот мора на референдум да се изјасни и да испрати порака за поништување

Договорот за добрососедство и пријателство со Бугарија е коренот на сите проблеми и затоа е потребен референдум и мобилизација на народот...
Љубов и секс

Неодговарање на пораките може да биде само еден од проблемите: ЧЕТИРИ проблеми кои им пречат на жените на почеток на врската

На почетокот на врската, сите партнерства се воведуваат во позначајни познанства, и на тој начин започнува изградбата на емоционалната...