полициска станица

Пронајдени се 20 резултати на тема „полициска станица“
Познати

Приведена хрватската пејачка Северина- причината ја оставила подзината, а се шокирала од глетката пред полициската станица

Цели два часа хрватската пејачка Северина Којиќ ги поминала во полициската станица „Трешњевка“ каде била на испитување поради пријавата...
Хроника

ДРАМА ВО ПОЛИЦИСКА СТАНИЦА БИТ ПАЗАР: Бил приведен дека си го тепал таткото, па скокнал од прозор и завршил во болница

На 11.05.2020 околу 20.15 часот во СВР Скопје, Ж.Ф. од Скопје пријавила дека нејзиниот брат Д.Ф.(31) физички го нападнал нивниот татко И.Ф.(62). Д.Ф....
Вести

Професорката Каракамишева во полициска станица: Политичкиот прогон го пуштаат на максимум, нема да ме замолчите

Професорката Тања Каракамишева Јовановска преку социјалните мрежи информираше дека била повикана во полициска станица поради поднесена...