починат

Пронајдени се 24 резултати на тема „починат“
Фудбал

Се збогува со својот брат и го објави местото каде се урна авионот: Фотографијата на сестрата на Сала ќе ви ја заледи крвта (ФОТО)

Светот е во шок откако се дозна вистината за исчезнатиот авион во кој внатре беше фудбалерот Емилијано Сала кој требаше да замине во...