пиштол

Пронајдени се 157 резултати на тема „пиштол“
Хроника

На телефон се договориле да се видат во угостителски објект, па таа дошла со синот – ја истепал и ја удирал со пиштол!

На 30.09.2022 во 21:22 часот во ОВР-Прилеп, Х.С.(42) од Прилеп пријавила дека околу 15:30 часот по претходен телефонски договор со С.П. таа и нејзиниот...