пелистер

Пронајдени се 30 резултати на тема „пелистер“
Вести

Мицкоски од Пелистер: Или ќе достигнете повисока точка денес или ќе ги тренирате вашите сили за да може да се искачите повисоко утре

Лидерот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски денеска го искачи Пелистер од каде објави свој статус на Фејсбук. -Стив, Илинден и конечно Пелистер,...