општина кисела вода

Пронајдени се 16 резултати на тема „општина кисела вода“
Вести

Дислокацијата на Центарот за зависници заглавува низ лавиринтите: Од Бардовци добија НЕ, од Гази Баба допрва ќе пристигнат пречките

Каде, како и кога да се дислоцира Центарот за зависници во општина Кисела Вода? На овие прашања изминатиов период се судрија ставовите...
Скопје

Ѓорѓиевски: Ваков хаос во општина Кисела Вода не се памети, буквално сме оставени сами на себе без било каква помош од локалните власти

Почитувани мои сограѓани, жители на Кисела Вода… Ова е колаж од 40 слики со моменталната состојба на улиците низ Кисела Вода. И во Припор...
Скопје

Костадинова: СДСМ во предизборието ветуваше чиста и еколошки здрава општина, а се што добија граѓаните е само уште една ноторна лага на Темелковски и партијата

Општина Кисела Вода се дави во ѓубре. СДСМ во предизборието ветуваше чиста и еколошки здрава општина, а се што добија граѓаните на општината...