мопед

Пронајдени се 43 резултати на тема „мопед“
Хроника

Го удрил мопед и лежел на улица неколку часа- од повредите починал во болница, но неговиот син во полиција пријавил после една недела

На 08.03.2021 во 12.00 часот во СВР Скопје, И.П.(50) од Скопје пријавил дека на 01.03.2021 во периодот од 14.00 часот до 15.00 часот на ул.„Христо Татарчев“...