граница

Пронајдени се 155 резултати на тема „граница“
Вести

ГУЖВИ: На ГП Богородица за излез од државата се чека околу 30 минути, а на ГП Табановце околу еден час и за влез и излез

Интензитетот на сообраќај на патните правци надвор од градските средини е зголемен. На граничниот премин Богородица времето на чекање...