фиорентина

Пронајдени се 9 резултати на тема „фиорентина“
Фудбал

Фудбалските емисии со нова најавна шпица: Фудбалерот на Фиорентина ја искина мрежата и го постигна можеби голот на сезоната (ВИДЕО)

Ногата на Никола Миленковиќ испрати вистинска бомба и можеби го донесе голот на сезоната, а на колото во Италија може да кажеме сигурно. Одличен...