Фејсбук

Пронајдени се 75 резултати на тема „Фејсбук“
Вести

Граѓаните против Заев: Ти немаш ни право, ни достоинство за историја и за македонските херои да зборуваш (ФОТО)

Граѓаните преку коментари на социјалните мрежи револтирано го искажуваат својот став дека се против политиките кои ги спроведува премиерот...
Вести

Мицкоски: Ова се историски мигови за нашата земја, времиња кои преку нашите потези не опишуваат она што сме и какви сме!

Еве сега во миговите кога Македонија поново се наоѓа пред еден крстопат, можеби најважниот во нејзината понова историја велам, да ја...