европска комисија

Пронајдени се 39 резултати на тема „европска комисија“
Вести

Мицкоски оствари средба со Директорот на Директоратот за проширување во Европската Комисија Кристијан Даниелсон

Претседатлот на ВМРО-ДПМНЕ, д-р Христијан Мицкоски, оствари средба со Директорот на Директоратот за проширување во Европската Комисија...