џоле џогани

Пронајдени се 12 резултати на тема „џоле џогани“
Познати

„Уживам додека мажите зјапаат во мојата згодна сопруга“: Џоле проговори за изгледот на Весна, со една работа не се согласува

Танчерот Џоле Џогани откри дека ја тера својата сопруга Весна убаво да се соблекува затоа што сака кога таа е облечена провокативно....
Познати

Весна и Џоле Џогани проговорија за односот со Луна: „Ние веднаш и честитавме, но бебето сè уште не сме го виделе“

Весна и Џоле Џогани проговорија за нивната врска со внуката Луна Џогани, со која неодамна ги решија несогласувањата. Луна ја роди ќерката...
Познати

Еден месец по скандалот: Весна Џогани откри во какви односи е со сопругот по информациите дека тој ја изневерува (ВИДЕО)

Пејачката Весна Џогани се појави синоќа на ревијата на познат бренд, а во оваа прилика разговараше со новинар од редакцијата на Пинк.рс...
Познати

СУДБИНАТА СИ ПОИГРА И СО НЕЈЗИНИОТ ЖИВОТ: Весна Џогани сега го доживува тоа што Слаѓа пред повеќе од 20 години (ВИДЕО)

Екипата од емисијата „Папарацо лов“ го уловила пејачот Џоле Џогани како наводно ја изневерува својата сопруга Весна. Имено, тие засега...
Познати

СИТЕ ГОВОРЕА ДЕКА Е ЕДЕН ОД НАЈВЕРНИТЕ НА ЕСТРАДАТА: Џоле Џогани уловен на дело додека ја изневерува својата сопруга Весна (ФОТО)

Весна Џогани после аферата на нејзиниот сопруг Џоле Џогани, кој што беше уловен со друга жена за првпат утрово за првпат сподели објава...