девојче

Пронајдени се 71 резултати на тема „девојче“
Вести

Кога ќе видите што прави ова мало девојче ќе ви застане кнедла во грло, родителите треба да бидат казнети за негрижа (ВИДЕО)

Неверојатна снимка од Тенерифе од која ќе ви зacтане кнедла во грлото. На Фејсбук страната „I Love Tenerife“ објавено е видео на кое се гледа...
Занимливости

Нема да им верувате на сопствените очи: Кога ова мало девојче почна да црта, сите останаа шокирани (ВИДЕО)

Кога ќе го видите ова видео ќе се запрашате како е можно вака малечко дете да црта подобро од повеќето луѓе. Ова девојче е вистински феномен...
Занимливости

Девојче од Сараево ѝ испратило писмо на кралицата Елизабета, следуваше изненадување кога пристигна одговорот! (ФОТО)

Асја Исовиќ е 9-годишно девојче од Сараево. Таа решила да ѝ прати разгледница на кралицата Елизабета и песна, а сосема неочекувано добила...
Вести

Оваа сторија ќе ви ги разбуди сите емоции: Мало девојче поминало 4 дена само во шума, погледнете како ја најдоа и што прво побара (ВИДЕО)

Петгодишно девојче од Русија е спасено откако поминало четири дена изгубено во шумата. Зарина Авгонова се изгубила во руската тајга...