декември

Пронајдени се 26 резултати на тема „декември“
Скопје

Вработените од скопскиот Центар за социјална работа се жалат дека останале без декемвриската плата – директорот им отишол на аџилак

Преку 230 вработени во Центарот за социјална работа на град Скопје нема да добијат плата. Вршителот на должноста директорот заминал...
Хороскоп

Недостаток на пари и љубовни проблеми: За ОВИЕ 3 знаци декември ќе биде најлошиот месец годинава

Дојде декември, за многумина месецот на радоста и дарувањето. Додека едни се радуваат, други ќе бидат преокупирани со обврски или тешкотии. Астролозите...
Хороскоп

Дневен хороскоп за 05 декември 2022: Овенот да избегнува кавги, Лавот би можел да биде вовлечен во врска од која тешко ќе се извлече!

ОВЕН Се ближи момент на реализација на некои проекти како и прилика за потпишување на нов договор. Ссепак, сочувајте го трпение и одложите...