дејвид бекам

Пронајдени се 63 резултати на тема „дејвид бекам“
Познати

Викторија Бекам отворено за тоа дали с*ксот со Дејвид е добар, поради еден коментар жените не можат да си дојдат при себе

Викторија и Дејвид Бекам во брак се веќе 23 години, а парот и натаму изгледа заљубено до уши. Судејќи по едно интервју на дизајнерката,...
Познати

Ноќ од 1400 евра за нив е вистинска ситница, но имале еден услов: Детали од лускузното летување на Бекамови во Хрватска

Дејвид и Викторија Бекам ја прославија 23-годишнината од бракот, а познатиот пар сега кренал голема медиумска прашина во регионот со...
Познати

Уште од денес ќе започнете да го јадете ова јадење – Дејвид Бекам ненамерно открил што јаде Викторија секој ден веќе 25 години

Прославениот фудбалер Дејвид Бекам (46 г.) во неговото гостување во подкастот „River Cafe Table 4“ се пожали дека неговата сопруга Викторија...
Фудбал

После точно 20 години: Бекам првпат го слушна легендарниот коментар за неверојатниот гол на „Олд Трафорд“ (Видео)

Дејвид Бекам долги години беше капитен на англиската репрезентација и главна ѕвезда во тимот на „Гордиот албион“, но дефинитивно,...