Барселона

Пронајдени се 186 резултати на тема „Барселона“
Познати

Избегаа од роденденот на Цеца, па Вељко и Богдана јавно разменуваа нежности во Барселона, а Анастасија им го порача ова на вљубените

Иако е млад, Вељко Ражнатовиќ ја најде девојката со која сака да го помине целиот свој живот. Во прашање е Богдана Родиќ која боксерот...
Познати

Фудбалерот на Барселона најде утеха во фитнес тренер по поразот во ЛШ – фановите во транс дека не станува збор за „типична“ жена

Фудбалерот на Барселона Артуро Видал неодамна ја покажа својата нова девојка која му помогнала да го преболи испаѓањето од Лигата на...
Познати

Водителот го праша мажот на Шакира за сексот: Следуваше одговор што ја запали Шпанија, никој вака не го понижил Реал (ВИДЕО)

Фудбалерот на Барселона, Џерар Пике, жестоко го прозва Реал Мадрид во една популарна ТВ емисија. Водителот на емисијата „La Resistencia” во...