баба

Пронајдени се 68 резултати на тема „баба“
Познати

Секоја свекрва го бара тоа од снаата: Цеца откри што единствено сака од Богдана само неколку часа по раѓањето на внукот

Светлана Цеца Ражнатовиќ не ја симнува насмевката од лицето откако вчера стана баба. Таа вчеравечер пред српските медиуми откри на...
Занимливости

Старите лица не го почитуваат полицискиот час- кога ќе дознаете каде била оваа баба за време на забраната ќе ви надојдат секакви мисли

Како што знаеме, во целиот свет владее епидемијата на коронавирусот, а многу од државите ширум светот веќе прогласија вонредна состојба… Во...
Познати

Каква Цеца: Мајката на Марина Гагиќ е секси баба- сите мислеа дека и е сестра, а таа има внуче од ќерката и Дарко Лазиќ (ФОТО)

Свршеницата на Дарко Лазиќ овие денови повторно е во центарот на вниманието откако јавноста се потсети на нејзината мајка со која таа...
Занимливости

Казната беше брза: Сакаше да ограби старица, но сфати дека тоа е нејзината најголема грешка во животот (ВИДЕО)

Надзорните камери снимиле необична сцена во Велика Британија кога една девојка се обидела да ограби баба која подигнувала пари од банкомат. Тоа...
Познати

Избегната трагедија на свадбата на Вељко и Богдана: Бабата на невестата сакаше да се поздрави со Цеца па доживеа немил настан (ВИДЕО)

Свадбата на деценијата веќе е во полн ек а сватовите ја земаа невестата од родниот Титл. И додека Вељко пристигна утрово по невестата...
Познати

Ана Николиќ сподели фотографија со баба и, фановите подзинаа од глетката- „некој едноставно се раѓа како дама“ (ФОТО)

Пејачката Ана Николиќ повторно е во центарот на вниманието овие денови откако на Инстаграм повторно сподели интересна фотографија. Станува...
Познати

Трагично го загуби синот, па ја откажа свадбата: Денес најзгодната баба се омажи за „Господинот Совршен“ на прославата промени 3 венчаници

Дојде и тој ден. Најубавата баба повеќе не е сингл. Судбоносното „ДА“ му го кажа на згодниот Италијанец, кој го нарекува „Господин Совршен. 50-годишната...
Хроника

Млада гевгеличанка (24) ја тепала баба си, а откако интервенирала полицајка започнал вистинскиот пекол за службеничката

На 07.09.2019 во 12:00 часот во Полициска станица Гевгелија била приведена А.Р.(24) од Гевгелија, бидејќи нападнала полициска службеничка. Полицајката...