автомобили

Пронајдени се 29 резултати на тема „автомобили“
Вести

КУРИР анкета во Клинички центар: Хаосот со автомобилите тапка во место, проблемот со ѓубрето во кое се дават пациентите непроменет

Екипата на КУРИР денеска беше во обиколка на Клиничкиот центар „Мајка Тереза“ во Скопје, за хаосот со автомобили кој владее таму и...
Вести

Маскирани вандали во текот на минатата ноќ запалиле повеќе од 80 возила во Шведска: Пироманите во акција ги фатила камера (ВИДЕО)

Маскирани млади луѓе запалија неколку десетици автомобили во текот на минатата ноќ во Шведска и фрлаа камења кон полицијата, што предизвика...