Познати

ЗА СИНОТ САМО ЛУКСУЗ: Марија Шерифовиќ фрли брдо пари за бебешката количка, премиум квалитетот е видлив од далеку (ФОТО)

ЗА СИНОТ САМО ЛУКСУЗ: Марија Шерифовиќ фрли брдо пари за бебешката количка, премиум квалитетот е видлив од далеку (ФОТО)

Музичката ѕвезда Марија Шерифовиќ го донесе својот син Марио од Америка во Белград. Оттогаш деновите ги поминуваат во луксузен стан во Белград кој е специјално опремен за бебето.

Марија се погрижила за секој детал за својот наследник и му го обезбедила само најдоброто. Така избрала и носач и количка од премиум бренд од Велика Британија.

Количката може да се вклопи така што кога ќе се отстранат тркалата, и останува само носачот, што е многу практично и може да се користи во автомобилот. Цената на овој комплет е околу 1.200 евра!

Марија во својот блог само делумно го покажа новороденчето, а на Инстаграм сподели видео од нив од прошетка.

To top