Познати подарок

ВИДЕО: Марија Шерифовиќ откри што му подари на својот наследник

Марија Шерифовиќ неодамна стана мајка на момчето Марио.

ВИДЕО: Марија Шерифовиќ откри што му подари на својот наследник

Марија Шерифовиќ неодамна стана мајка на момчето Марио.

Веста дека Марија Шерифовиќ добила син ја изненади нацијата. Ништо не сугерираше дека пејачката е на пат да го направи овој чекор.

На почетокот на декември со помош на сурогат мајка се роди Марио. Момчето е родено во клиника во Лос Анџелес, каде што пејачката и наследникот се и денес.

Сега Марија го откри и првиот бесценет подарок што му го дала на своето дете.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Marija Serifovic (@serifovic)

„Мојот спокој доби лице. Музиката отсекогаш ми била единствениот начин да се објаснам, да споделам парче од мојата душа. Песната „Dolazi ljubav“ ја напишав заедно со авторот, додека го чекав и сонувам. Затоа денес ја споделувам со сите вас, за со неа да сонувате за сите оние кои ви носат љубов и мир. Мојата љубов дојде – нејзиното име е Марио. Сине мој, ова е првиот подарок за тебе“, напиша пејачката на својот Инстаграм профил.

Најнови вести од Познати

To top