Познати

Сопругата на Биковиќ се пофали со терасата, Милош не штедел воопшто – погледот навистин е а од „милион долари“ (ФОТО)

Сопругата на Биковиќ се пофали со терасата, Милош не штедел воопшто – погледот навистин е а од „милион долари“ (ФОТО)

Избраничката на српскиот драмски уметник преку социјалната мрежа Инстаграм сподели фотографија со поглед на Црвениот плоштад во Москва.

Сопругата на Милош Биковиќ, Ивана Малиќ, неодамна го роди синот Василиј, кој ги израдува семејствата Биковиќ и Малиќ.

Оттогаш парот заедно ужива во својот луксузен дом во Белград, но и во Москва, каде што српскиот драмски уметник оствари завидна кариера.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miloš Biković (@bikovic)

Деновиве по тој повод семејството престојува во главниот град на Русија, а токму од таму Малиќ објави фотографија која предизвика лавина коментари.

Со оглед на тоа дека од нивниот прозорец има прекрасен поглед на познатиот Црвен плоштад, Ивана сподели прекрасна фотографија:

„Сезоната на терасите во Москва официјално е отворена“.

Најнови вести од Познати

To top