Познати Прошетка со тато

Биковиќ ги разнежни обожавателите: Еве каде ужива со синот (ФОТО)

Биковиќ се огласил од Русија каде моментално престојува со семејството.

Биковиќ ги разнежни обожавателите: Еве каде ужива со синот (ФОТО)

Милош Биковиќ ужива во родителството. Тој во јануари годинава доби син со својата избраничка Ивана Малиќ со која долго време е во хармонична врска.

Биковиќ често на социјалните мрежи објавува приватни моменти со семејството, а сега покажа како го поминува времето со својот наследник.

Последната објава на актерот ги разнежни неговите следбеници. Имено, Биковиќ се огласил од Русија каде моментално престојува со семејството.

„На прошетка со тато“ – напиша Биковиќ во описот на фотографијата на која се гледа како го вози синот во количка низ природа.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Miloš Biković (@bikovic)

To top