Познати „Dios Mio Coffee“

Софија Вергара позира гола: Не можеше да најде посекси начин за рекламирање на својот нов бизнис (ФОТО)

-Наскоро и вие ќе кажете Dios Mio (Драг Боже), напишала Софија во описот на фотографијата која дополнително ги заинтригира нејзините следбеници.

Софија Вергара позира гола: Не можеше да најде посекси начин за рекламирање на својот нов бизнис (ФОТО)

Познатата колумбиска актерка Софија Вергара неодамна ги израдува своите фанови со одлична вест, но и со фотографија.

Таа на својот Инстаграм профил го најави лансирањето на сопствен бренд за кафе наречен „Dios Mio Coffee“, користејќи провокативна фотографија од минатото на која позира целосно гола, покриена со зрна кафе.

-Наскоро и вие ќе кажете Dios Mio (Драг Боже), напишала Софија во описот на фотографијата која дополнително ги заинтригира нејзините следбеници.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Sofia Vergara (@sofiavergara)

To top