софија вергара

Пронајдени се 17 резултати на тема „софија вергара“
Познати

Софија го разбесни светот: Објави фотографија од луксузен авион, па го спомна ураганот Доријан, остри критики за напишаното!

Популарната латино актерка, Софија Вергара, предизвика лавина негативни коментари на Инстаграм, после фотографијата која ја објави...
Познати

Денес е ѕвезда и секс-бомба: Погледнете ја жешката реклама во која светот ја запозна малолетната Софија Вергара (ВИДЕО)

Софија Вергара денеска е најплатена манекенка и актерка на светот, а на почетокот на кариерата глумела во жешки реклами. Во осумдесетите...