реклама

Пронајдени се 21 резултати на тема „реклама“
Вести

„НЕ СЕ ВАКЦИНИРАЈ“- Погребално возило кружеше низ градот, а многумина погрешно ја сфатија оваа бизарна реклама (ФОТО)

Во Шарлот, Северна Каролина, на улиците може да се види камион со бизарна реклама „Не се вакцинирај“. И покрај фактот дека на почетокот...
Фудбал

Со еден потег им причини пад на акциите и загуба од 4 милијарди долари: Во минатото Роналдо снимал реклами за кока-кола! (ВИДЕО)

Еден од најдобрите фудбалери во светот, Кристијано Роналдо вчерата на прес-конференцијата пред мечот меѓу Унгарија и Португалија направи...
Занимливости

ЕМОТИВНА ПРИКАЗНА: Му го спасиле кучето од рак, им платил реклама на ветеринарите од 6 милиони на Супербол (ВИДЕО)

Дејвид МекНил, основач на компанијата WeatherTech, во знак на благодарност кон ветеринарите од ветеринарскиот факултет Висконсин-Медисон,...
Познати

ФОТО: Кралицата Елизабета се уште не го надмина шокот од повлекувањето на Хари, а веќе ја посрамоти уште еден внук

Три децении вниманието на јавноста е насочено кон принцовите Вилијам и Хари па често се заборава дека тие се само двајца од осумте внуци...
Познати

Повеќе не личи на себе: Легендарниот фудбалер со запуштена брада и неуредна долга коса ретко кој ќе го препознае (ФОТО)

Последната објава на социјалните мрежи на фудбалерот Бастијан Швајнштајгер ги остави во неверување фановите поради објавеното несекојдневно...
Живот и стил

Прекрасно видео: Поради ова треба да ги исклучите социјалните мрежи и да ги прегрнете луѓето кои ги сакате

Името на рекламата е „Мора да се гледаме почесто“ и се фокусира на важноста на меѓучовечките односи во свет кој често е преплавен од...